גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסה
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלח הזמנה
04-8422455

כל האמת על משטח לייבוש כלים מבד

ייבוש כלים על מגבת היא תופעה נפוצה. הסיבות לכך מגוונות, והנפוצה שבהן היא העדר מקום בתוך ארונות המטבח.
ישנן נשים המספרות שהסיבה העיקרית לייבוש הכלים על מגבת היא, שרק בדרך זו הן מאלצות את עצמן לפנות במהירות את הכלים בסמוך להתייבשותם לארונות, מה שלא קורה עם מתקן ייבוש בארון או על השיש, שם הכלים נחים לפעמים כמה ימים תמימים ואף יותר.

אם יש לכם בעיה עם כלים שנשארים מחוץ לארונות, ההמלצה הטובה ביותר היא פשוט לנגב ולייבש אותם בסמוך לשטיפתם ולהחזירם לארון. אם הבעיה שלכם היא בעיה של נראות, ישנם פתרונות עיצוביים רבים.

ראו דוגמאות למתקני ייבוש כלים בחנות שלנו >>

כל האמת משטח לייבוש כלים מבד מיוחד או מגבת כתחליף למתקן לייבוש כלים

משטחי בד מיועדים לשמש תחליף איכותי יותר לייבוש כלים על השיש על ידי כך שהם לא מתקמטים, יותר סופגים ופחות מעלים ריחות לא נעימים. אם אתם נוהגים לייבש את הכלים על מגבת או על משטחי בד כאלו, חשוב שתיקחו בחשבון כמה עובדות פרי מחקרים רבים, שאולי הולכות לשנות לכם את ההרגל.


מחקרים רבים מראים, שמגבות בכלל ומגבות המטבח בפרט מהווים חוף מבטחים עבור חיידקים רבים המסכנים את בריאותנו. במגבות נמצאו גידולים בקטריאליים שונים וכמות מדאיגה של ממצאים פתוגניים שיכולים לגרום לזיהומים והרעלות מזון. אם תחשבו על כך, המגבת עליה אתם מייבשים את הכלים ואינה זוכה לאוורור, כמו מגבת רגילה, מסוכנת לבריאותכם פי כמה וכמה.

לאוכל שלנו יש השפעה ישירה על סוגי החיידקים שנמצאים במגבות, בטח ובטח המגבות הלחות או הרטובות שנמצאות מתחת לכלים המתייבשים.

 

איך נמנע ממגבות המטבח בשימושים שונים לפגוע בבריאותנו?

  • קודם כל אנו ממליצים לרכוש מתקן לייבוש כלים ולמנוע את הצורך במציאת פתרונות "מתפתלים" על מנת למזער את הנזקים. ללא כל ספק מתקני הייבוש על השיש או התלויים בתוך ארונות המטבח בטוחים יותר בריאותית.
  • אם בכל זאת אתם מחליטים להמשיך במנהג ייבוש כלים על מגבת, מייד כשהכלים יבשים יש לפנותם ולזרוק את המגבת לכביסה. אל תזניחו את הכלים על מגבת!
  • אל תשמשו באותה המגבת למטרות שונות. אם הקדשתם מגבת לניגוב ידיים, אל תשמשו בה גם לייבוש כלים/פירות וכדו'...
  • החליפו כל יום את מגבות המטבח.
  • אם השתמשתם במגבת לצרכי בישול בשר זרקו אותה מייד לאחר מכן לכביסה.
  • נפצעתם? בשום פנים ואופן אל תשמשו על החתך הפתוח במגבת משומשת העלולה להכיל חיידקים מזהמים.
  • שטפו ידיים בתדירות גבוהה.

בחנות הפרזול של גולד פרזול תמצאו שפע של פתרונות חכמים, מעוצבים, איכותיים ונוחים לכל חדרי הבית ולמטבח בפרט. הכנסו לקולקציית פרזול למטבח, או דקורציה לבית ותהנו מרעיונות שיעשו לכם סדר בבלגאן.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם את >> המדריך המלא לפרזול למטבח

המדריך המלא לפרזול במטבח - JPEG_20190701110731.400.jpg

נציגויות