גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסה
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם
04-8422455

צירים לדלתות

תתפלאו או לא אבל... הציר מהווה את החלק הכי חשוב בתפקוד הדלת, זאת משום שהוא החלק המאפשר את תנועת הדלת ולכן זהו החלק בו נגרמות מרבית התקלות. חשיבות הצירים לדלתות וההשפעה הינה מכרעת בתכנון, בבנייה ובעיצוב. ההשפעה של צירים לדלתות נוגעת באופן ישיר גם לנוחות השימוש בדלת כמו גם על היציבות והעמידות.

ציר ספר למשל, הינו הציר הכי מוכר בזכות צורתו ושמו, זאת משום שבעת פתיחת הדלת או המכסה, מתקבל מראה של ספר פתוח. ציר ספר מיושם במגוון שימושים כאשר הוא בעצם בנוי משתי כנפיים וגליל. הפין נכנס דרך מפרקי הציר לתוך הגליל מרכזי. הצירים מיועדים למגוון רחב מאוד של שימושים, נשיאה, פתיחה וסגירה של דלתות (אפילו במשקלים גבוהים) ועד למכסים לקופסאות.

זכרו: ציר לדלת חייב להיות מותאם מבחינת המשקל, צורת הפתיחה וסגנון העיצוב.

ישנם סוגי מגוון צירים לדלתות:

צירי ספר, צירי קלפה, צירים פריקים, צירים לדלתות מטבח, צירי פייפ (צירי הברגה), צירים נסתרים (סמויים), צירים לדלתות זכוכית וצירים בולמים.

איך בוחרים את הציר הנכון לדלת ובכלל לצורך שלכם? 

הגעתם למקום הנכון! כאן תמצאו סוגים רבים של צירים לדלת ולצרכים מגוונים. ציר ספר, צירים לדלתות מטבח, ציר קלפה, צירים לדלת זכוכית ועוד צירים מיוחדים להתאמה לשולחנות אוכל, מיטות ולכל צורך. צירים ממיטב חברות המובילות בעולם, ביניהן צירי בלום פרזול. בעזרת בחירת ציר נכונה תוכלו להגשים הרבה מחלומות העיצוב בביתכם ועל כן יש לבחון בקפידה את מיקום הציר, ומטרת השימוש בו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
על בחירת ציר נכונה ועל סוגי הצירים השונים תוכלו לקרוא כאן.

סנן את המוצרים

נציגויות